Svetainės failų tvarkymas be FTP programos: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
S (1 keitimas)
(Jokio skirtumo)

10:31, 5 liepos 2012 versija

Jei neturite specialios programos, su kuria galėtumėte tvarkyti savo failus per FTP, arba jei jums reikia parsisiųsti/įkelti į serverį kelis failus iš svetimo kompiuterio, galite pasinaudoti FTP talpinimo per naršyklę programa:

http://failai.serveriai.lt/

Apsilankius aukščiau nurodytu adresu jums reikės įvesti šiuos FTP serverio duomenis:

  • prisijungimo vardą (angl. Username);
  • slaptažodį (angl. Password);
  • FTP serverio adresą (angl. FTP Server; pvz., ftp.mano-svetaine.lt).

Čia mano-svetaine.lt - tai jūsų svetainės adresas.

Su šiais duomenimis prisijungsite prie savo FTP serverio ir galėsite tvarkyti jame patalpintus failus bei direktorijas. FTP prisijungimo duomenys sutampa su jūsų virtualaus serverio prisijungimo duomenimis, kurie jums buvo išsiųsti el. paštu iš karto po virtualaus serverio įkurimo. Jei juos pamiršote - pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija.

PASTABA: FTP talpinimo per naršyklę programa skirta tik nedideliems failų tvarkymo darbams atlikti. Jei pageidaujate parsisiųsti/įkelti į serverį didelį failų kiekį, rekomenduojame tam naudoti FileZilla arba Internet Explorer programas.

PATARIMAS: kuomet reikia įkelti didesnį kiekį mažų failų, galima juos suarchyvuoti (.tar.gz arba .zip), įkelti archyvą į serverį ir išskleisti failus serveryje virtualaus serverio valdymo pulto pagalba (File Manager).