SSL užsakymas ir diegimas į svetainę

Iš IV pagalba klientams.
16:22, 7 balandžio 2015 versija, sukurta IV MartynasB (Aptarimas | indėlis) (Atmestas Idomus (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta IV MartynasB versija)
Peršokti į: navigacija, paiešką

Norint įdiegti SSL sertifikatą į savo svetainę, jums visų pirma prireiks paties SSL sertifikato. SSL sertifikato užsakymas, raktų generavimas ir jo išdavimas reikalauja tam tikrų techninių žinių, todėl siekdami palengvinti SSL diegimo procesą savo klientams, teikiame supaprastintos tvarkos SSL registravimo paslaugą:

sertifikatai.lt

Tereikės pasirinkti dominantį sertifikatą, nurodyti savo svetainės domeną ir užsakymo periodą. SSL sertifikato užsakymo bei išdavimo procesu pasirūpinsime mes. Jei svetainę talpinate serveriai.lt arba hostingas.lt serveryje, pas mus užsakytą SSL sertifikatą pajungsime nemokamai, o užsakymą galima pateikti klientų sistemoje:

klientams.iv.lt

Spustelėjus "Paslaugų užsakymas"


Užsakymas

Siūlome 3 populiarius SSL sertifikatų tipus:

Domain Validated

Šių sertifikatų išdavimas ypatingai paprastas - jei svetainė talpinama serveriai.lt ar pro.hostingas.lt serveryje, užtenka pateikti užsakymą ir atlikti mokėjimą. Sertifikatą sugeneruosime, išduosime ir įdiegsime Jūsų naudojamame serveryje.

"Domain Validated" sertifikatas suteikia bazinę informacijos apsaugą. Išdavimo metu tikrinamas tik domenas, tad rekomenduojamas nekomerciniams projektams, vidinių sistemų apsaugai ar kitiems projektams, kuriems tiesiog reikalingas duomenų šifravimas.

 • Comodo Positive SSL: Vienas sertifikatas skirtas apsaugoti vienam domenui ar subdomenui. Pastaba - užsakius sertifikatą domenui (pvz. iv.lt) šis sertifikatas automatiškai apsaugos ir www subdomeną (pvz. www.iv.lt)
 • Comodo Positive SSL SAN: Vienas Comodo SAN sertifikatas gali apsaugoti iki 3-jų skirtingų domenų (pvz., www.iv.lt, www.sertifikatai.lt ir www.hostingas.lt). Užsakymo metu nurodomas vienas, pagrindinis, domenas.
 • Comodo Positive SSL Wildcard: Wildcard tipo sertifikatai apsaugo ne tik pagrindinį domeną, bet ir visus jo antrojo lygio subdomenus (pvz. *.sertifikatai.lt).

Organization Validated

Smulkaus ir vidutinio verslo svetainėms skirti SSL sertifikatai. Sertifikate pateikiamas užsakovo pavadinimas. Išdavimo metu tikrinama juridinio asmens teisė naudotis domenu, tad sertifikato išdavimas užtrunka ilgiau.

 • GeoTrust True BusinessID: Vienas sertifikatas skirtas apsaugoti vienam domenui ar subdomenui (pvz. arba www.iv.lt, arba iv.lt ir kt.).
 • GeoTrust True BusinessID SAN: Vienas GeoTrust SAN sertifikatas gali apsaugoti iki 5-ių skirtingų domenų (pvz., www.iv.lt, www.sertifikatai.lt ir kt.). Užsakymo metu nurodomas vienas, pagrindinis, domenas.
 • GeoTrust True BusinessID Wildcard: Wildcard tipo sertifikatai apsaugo ne tik pagrindinį domeną, bet ir visus jo antrojo lygio subdomenus (pvz. *.sertifikatai.lt).

Extended Validation

Aukščiausio lygio apsauga. Išduodamas tik po išsamaus organizacijos patikrinimo. Naršyklėse prie domeno rodoma žalia juosta su užsakovo pavadinimu.

 • GeoTrust True BusinessID with EV: Vienas sertifikatas skirtas apsaugoti vienam domenui ar subdomenui (pvz. arba www.iv.lt, arba iv.lt ir kt.).
 • GeoTrust True BusinessID SAN with EV: Vienas GeoTrust SAN sertifikatas gali apsaugoti iki 5-ių skirtingų domenų (pvz., www.iv.lt, www.sertifikatai.lt ir kt.). Užsakymo metu nurodomas vienas, pagrindinis, domenas.


Diegimas

Serveriai.lt plane

 • Sertifikatą užsakius sertifikatai.lt puslapyje, visu diegimo procesu pasirūpinsime mes.
 • Sertifikatą užsakius ne iš mūsų jis įdiegiamas užsakius SSL talpinimo paslaugą.

Hostingas.lt profesionaliame serveryje

 • Sertifikatą užsakius sertifikatai.lt puslapyje, SSL diegimo procesu pasirūpinsime mes.

Dedikuoti.lt serveryje

Savarankiškai administruojame serveryje sertifikatą turėtų įdiegti serverio administratorius. Daugeliu atveju sertifikatas diegiamas standartiškai: