Premijos už rekomenduotus klientus

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Klientams suteikiame galimybę sumažinti išlaidas svetainės talpinimui ar serverio nuomai. Be kitų būdų, tai galima padaryti ir rekomenduojant paslaugas naujiems klientams.

Sistema veikia tokiu būdu:

  • savo svetainės lankytojams, draugams ar pažįstamiems pateikiate unikalią serveriai.lt, iv.lt arba dedikuoti.lt rekomendavimo nuorodą;
  • asmenims, į vieną iš svetainių patekus per rekomendavimo nuorodą, bus suteikta premija, priklausanti nuo pateikto užsakymo sumos;
  • tuo pat metu užfiksuojama, kad šį asmenį rekomendavote būtent Jūs;
  • asmuo užsisako paslaugas ir už jas sumoka;
  • Jums priskaičiuojama premija IV EUR valiuta, kuri lygi 50 % nuo naujojo kliento pirmojo mokėjimo už talpinimo, serverio nuomos, dizaino įrankio paslaugas (užsakant per projektines svetaines serveriai.lt, dedikuoti.lt ar pro.hostingas.lt, dizaineriai.lt), 10 % už naujo SSL sertifikato įsigijimą (užsakant per projektinę svetainę sertifikatai.lt);
  • gavę premiją, ją galite panaudoti svetainės talpinimo, serverių nuomos, profesionalaus pašto filtro ar svetainės kūrimo įrankio (dizaineriai.lt) paslaugų užsakymui bei pratęsimui. Premijos negalima panaudoti domenų bei SSL sertifikatų talpinimo paslaugoms užsakyti bei pratęsti.


Rekomendavimo nuoroda

Savo unikalią rekomendavimo nuorodą bei papildomą informaciją rasite prisijungę prie UAB "Interneto vizija" klientų sistemos, skyrelyje Partnerystės programa:

https://klientams.iv.lt/bonuses.php

Premija 04.png

Arba, viršutiniame meniu spustelėję ant IV EUR ir pasirinkę "Partnerystės programa":

Iveur.png

Premijos panaudojimas

Premiją galima panaudoti svetainės talpinimo, serverių nuomos, profesionalaus pašto filtro ar svetainės kūrimo įrankio (dizaineriai.lt) paslaugų užsakymui bei pratęsimui. Premijos negalima panaudoti domenų bei SSL sertifikatų talpinimo paslaugoms bei komercinių serverio valdymo pulto (DirectAdmin, cPanel & WHM, Plesk) šablonams užsakyti ar pratęsti.


SVARBU: naudojant premiją paslaugų užsakymui ar pratęsimui yra taikoma standartinė paslaugos kaina (be nuolaidų), nurodoma premijos panaudojimo metu (žr. žemiau pateiktos instrukcijos 4-ą žingsnį). Premijos negalima panaudoti konkrečios sąskaitos apmokėjimui, tačiau ją galima panaudoti sąskaitoje esančių paslaugų pratęsimui. Jei paslaugos užsakymui ar pratęsimui yra išrašyta išankstinė sąskaita, ji yra automatiškai panaikinama premijos panaudojimo metu.

Norėdami panaudoti sukauptą premiją paslaugų pratęsimui:

1. Prisijunkite prie UAB "Interneto vizija" klientų sistemos:

http://klientams.iv.lt/

2. Paspauskite ant sukauptos premijos sumos ir pasirinkite "Panaudoti premiją":

Iveur.png

3. Pažymėkite paslaugą, kurios galiojimą norite pratęsti ir žemiau įveskite sumą, už kurią norėsite pratęsti galiojimą. Tada paspauskite mygtuką "Toliau>>". Kitame puslapyje bus parodyta, kuriam terminui bus aktyvuota ar pratęsta paslauga. Pastarasis laikotarpis apskaičiuojamas dalinant priskirtą premijos sumą iš paslaugos kainos, matomos stulpelyje "Kaina su PVM" (taip gaunamas mėnesių skaičius). Būtinai įveskite norimą sumą į premijos laukelį, kadangi kitu atveju bus panaudota visa turima premija:

Panaudojimas5.png

PASTABA: Premija skaičiuojama nuo pirmo mokėjimo už svetainės talpinimo ar dedikuotų serverių nuomos paslaugą. Premija užskaitoma per mėnesį laiko nuo to momento, kuomet gaunamas kliento mokėjimas ir tik tuo atveju, jeigu klientas per mėnesį neatsisako paslaugų (užsakymams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Premija nėra suteikiama, jei užsakymas pateikiamas per klientų sistemą.

Premijos perleidimas

1. Premiją ar jos dalį galima perleisti kitam UAB "Interneto vizija" klientui. Tai galima atlikti klientų sistemoje, spustelėjus viršuje ant sukauptos premijos ir pasirinkus "Perleisti premiją":

Iveur.png

2. Premijos perleidimo lange turėsite įvesti prisijungimo vardą bei el. pašto adresą naudotojo, kuriam bus perleista premija. Taip pat įveskite premijos sumą, kurią norite perleisti ir pasirinkite "Toliau >>":

Perleidimas-2.png

3. Pasirinkite "Taip, pageidauju perleisti premiją" bei įveskite saugos kodą. Tada pasirinkite "Toliau" ir Jūsų premija bus perleista:

Perleidimas5.png

PASTABA: Premija skaičiuojama nuo pirmo mokėjimo už svetainės talpinimo ar dedikuotų serverių nuomos paslaugą. Premija užskaitoma per mėnesį laiko nuo to momento, kuomet gaunamas kliento mokėjimas ir tik tuo atveju, jeigu klientas per mėnesį neatsisako paslaugų (užsakymams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Premija nėra suteikiama, jei užsakymas pateikiamas per klientų sistemą.