Papildomi FTP naudotojai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
S (1 keitimas)
(Jokio skirtumo)

10:31, 5 liepos 2012 versija

Prie savo virtualaus serverio jūs galite jungtis ne tik su pagrindiniu serverio slaptažodžiu, bet ir sukurti papildomus prisijungimus prie FTP serverio. Tai naudinga, jei norite suteikti savo kolegai ar partneriui prisijungimą prie serverio, tačiau su galimybe įkelti ar parsisiųsti informaciją tik iš tam tikros direktorijos.

Papildomą FTP naudotoją galite sukurti jūsų virtualaus serverio valdymo pulto pagalba. Visų pirma prisijunkite prie valdymo pulto. Valdymo pulto adresas ir prisijungimo duomenys jums buvo išsiųsti po virtualaus serverio sukūrimo.

1. Atsidariusiame puslapyje pasirinkite "FTP valdymas" meniu punktą.

FTP pradinis directadmin langas.png

2. Kiekviename virtualiame serveryje yra vienas sisteminis FTP naudotojas, kurio negalima pašalinti.

Norėdami sukurti naują FTP naudotoją, paspauskite "Sukurti FTP paskyrą" nuorodą.

01 papildomas ftp naudotojas.png

3. Įveskite FTP naudotojo vardą (FTP naudotojo vardas), slaptažodį (Įveskite slaptažodį, Dar kartą įveskite slaptažodį) ir tipą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jungiantis pilnas prisijungimo vardas, kurį reikės naudoti, bus Jūsų įvestas vardas @ domenas, pvz. ftp@mano-svetaine.lt

Tipai yra:

Domenas: - leis matyti ir tvarkyti pasirinktos svetainės visus failus.
FTP: - leis matyti ir tvarkyti pasirinktos svetainės visus viešai matomus FTP failus.
Naudotojas: - jūsų svetainės public_html kataloge sukurs naują katalogą su naudotojo vardu ir jame leis matyti, tvarkyti visus failus.
Kitoks: - leis matyti ir tvarkyti nurodyto katalogo visus failus.

Užpildę visus laukus paspauskite "Sukurti" mygtuką.

02 papildomas ftp naudotojas.png

Štai ir viskas! Jei nuosekliai sekėte instrukcijas ir teisingai įvedėte duomenis, galėsite naudotis naujai sukurtu FTP naudotoju.

PASTABA: Nepamirškite, kad papildomų FTP naudotojų prisijungimo vardas sudaromas kaip el. paštas. FTP programoje reikia nurodyti pilną prisijungimo vardą, šiame pavyzdyje tai būtų „vardas@mano-svetaine.lt“.