Negaunu visų laiškų: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
14 eilutė: 14 eilutė:
  
  
'''2.''' Pasiektas failų ir katalogų kiekio limitas ( inode ). Inode kiekis pagal nutylėjimą nustatomas 100000, tačiau kartą per parą peržiūrimas. Pastebėjus išnaudotą kiekį, jis pakoreguojamas taip, kad talpinimo planas turėtų bent 2% laisvų Inode resursų. Jei limitas pasiekiamas iki kol spėjama peržiūrėti ir padidinti jį, galite nebegauti laiškų. Norint patikrinti ar problema ne tame:
+
'''2.''' Pasiektas failų ir katalogų kiekio limitas ( inode ). Inode kiekis pagal nutylėjimą nustatomas 100000, tačiau kartą per parą peržiūrimas ( prireikus padidinama dviem procentais ). Jei limitas pasiekiamas iki kol spėjama peržiūrėti ir padidinti jį, galite nebegauti laiškų. Norint patikrinti ar problema ne tame:
  
 
* prisijunkite [http://www.serveriai.lt/valdyti.php? prie serverio valdymo pulto].  
 
* prisijunkite [http://www.serveriai.lt/valdyti.php? prie serverio valdymo pulto].  

12:12, 14 lapkričio 2012 versija

Jei negaunate visų Jums siunčiamų laiškų, reikėtų patikrinti keletą pagrindinių aspektų:

1. Ar el. pašto dėžutė nėra perpildyta?

Jei prie pašto prisijungti pavyksta tiek pašto programos pagalba, tiek tikrinant paštą per naršyklę, tačiau negaunate nė vieno laiško, labai tikėtina, jog dėžutė yra tiesiog perpildyta. Norint išspręsti šią problemą:

  • Prisijungus pasirinkite meniu "El. pašto dėžutės" (E-mail accounts) ir pažiūrėkite stulpelį "Išnaudota" (Usage), čia nurodoma kiek vietos yra suteikta ir kiek išnaudojama, pvz. 300/250 nurodytų, kad buvo suteikta 250 MB vietos, o išnaudojama 300 MB.
  • Jei dėžutė perpildyta - ties ja spustelėkite "pakeisti" (change).
  • Eilutėje "Dėžutės dydžio limitas"(Email Quota) įrašykite naują limitą. Įrašius 0 nebebus taikomi atskiri ribojimai, galėsite išnaudoti tiek vietos, kiek Jūsų talpinimo planas suteikia.


2. Pasiektas failų ir katalogų kiekio limitas ( inode ). Inode kiekis pagal nutylėjimą nustatomas 100000, tačiau kartą per parą peržiūrimas ( prireikus padidinama dviem procentais ). Jei limitas pasiekiamas iki kol spėjama peržiūrėti ir padidinti jį, galite nebegauti laiškų. Norint patikrinti ar problema ne tame:

  • prisijungus pažiūrėkite dešinėje puslapio dalyje, parametrą "Inode kiekis" (Inode usage).
  • jei limitas pasiektas - rekomenduojame pašalinti dalį nereikalingų failų. Daugiau apie tai rasite paspaudę čia.