Kontaktai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
13 eilutė: 13 eilutė:
 
Pagalba gyvai:
 
Pagalba gyvai:
  
:: Svetainėse [http://www.iv.lt/ iv.lt], [http://www.serveriai.lt/ serveriai.lt], [http://www.dizaineriai.lt/ dizaineriai.lt], [http://pro.hostingas.lt/ pro.hostingas.lt], [http://www.dedikuoti.lt/ dedikuoti.lt], [https://www.sertifikatai.lt/ sertifikatai.lt],  inicijuojamas pokalbis gyvai: ''"Turite klausimų? - Pagelbėsime!"''.
+
:: Svetainėse [https://www.iv.lt/ iv.lt], [https://www.serveriai.lt/ serveriai.lt], [https://www.dizaineriai.lt/ dizaineriai.lt], [https://pro.hostingas.lt/ pro.hostingas.lt], [https://www.dedikuoti.lt/ dedikuoti.lt], [https://www.sertifikatai.lt/ sertifikatai.lt],  inicijuojamas pokalbis gyvai: ''"Turite klausimų? - Pagelbėsime!"''.
  
 
Kiti būdai susisiekti:
 
Kiti būdai susisiekti:

09:05, 16 gegužės 2018 versija

Visais dėl mūsų paslaugų iškilusiais klausimais prašome kreiptis el. paštu į klientų aptarnavimo skyrių. Gauti laiškai registruojami centrinėje sistemoje ir bet kuriuo paros metu perduodami kompetentingam darbuotojui.

Domenai ir svetainių talpinimas: info@serveriai.lt
Web dizainas: info@dizaineriai.lt
Profesionalus hostingas: pro@hostingas.lt
VDS, VPS serveriai: info@dedikuoti.lt
SSL sertifikatai: info@sertifikatai.lt

Svarbūs pranešimai, bet kokie prašymai atlikti veiksmus su kliento paslaugomis turi būti siunčiami per klientų sistemą:

https://klientams.iv.lt/support.php

Pagalba gyvai:

Svetainėse iv.lt, serveriai.lt, dizaineriai.lt, pro.hostingas.lt, dedikuoti.lt, sertifikatai.lt, inicijuojamas pokalbis gyvai: "Turite klausimų? - Pagelbėsime!".

Kiti būdai susisiekti:

Tel.: (8~5) 2324444
Faks.: (8~5) 2077944
Bendrasis el. p.: info@iv.lt
Vadovybės el. p.: vadovams@iv.lt

Darbo dienomis klientus aptarnaujame nuo 8:30 iki 22:00 (išskyrus penktadienius nuo 16:00 iki 17:30), savaitgaliais nuo 10:00 iki 22:00 (išskyrus švenčių dienas). Kreipdamiesi nepamirškite nurodyti savo vardo/įmonės pavadinimo bei svetainės adreso, kad galėtume greitai ir tiksliai atsakyti į jums rūpimus klausimus.

Jei turite pastabų dėl klientų aptarnavimo kokybės, maloniai prašome skirti šiek tiek savo brangaus laiko ir pranešti apie tai atsiliepimai@iv.lt arba brūkštelėti žinutę atsiliepimų knygoje.