Ką daryti nurodžius neteisingą sąskaitą pavedime: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
9 eilutė: 9 eilutė:
 
Paslaugas galite apmokėti ir pasinaudodami [[Galimi_apmokėjimo_būdai|mokėjimo internetu nuorodomis]], kurių pagalba sąskaitos apmokėjimas užskaitomas automatiškai vos per kelias minutes.  
 
Paslaugas galite apmokėti ir pasinaudodami [[Galimi_apmokėjimo_būdai|mokėjimo internetu nuorodomis]], kurių pagalba sąskaitos apmokėjimas užskaitomas automatiškai vos per kelias minutes.  
  
Jei pavedimas už paslaugas buvo atliktas ne į aukščiau nurodytą atsiskaitomąją UAB "Interneto vizija" banko sąskaitą, jo užskaityti negalėsime. Esant galimybei, tokie mokėjimai yra surandami ir pridedami kaip permoka - tam el. paštu [mailto:info@iv.lt info@iv.lt] atsiųskite pavedimo kopiją. Kaip panaudoti arba susigrąžinti permoką rasite šiame puslapyje: [[Permokos_panaudojimas|Permokos panaudojimas]]
+
Jei pavedimas už paslaugas buvo atliktas ne į aukščiau nurodytą atsiskaitomąją UAB "Interneto vizija" banko sąskaitą, jo užskaityti negalėsime. Esant galimybei, tokie mokėjimai yra surandami ir pridedami kaip permoka - tam el. paštu [mailto:info@iv.lt info@iv.lt] atsiųskite pavedimo kopiją. Kaip panaudoti arba susigrąžinti permoką rasite [[Permokos_panaudojimas|šiame puslapyje]].
  
  

Dabartinė 10:06, 19 rugsėjo 2019 versija

Mokėjimai už paslaugas turi būti atliekami į banko sąskaitą, kuri yra nurodyta išrašytoje sąskaitoje apmokėjimui:

Gavėjas: UAB "Interneto vizija"
Įmonės kodas: 126350731
Sąskaitos nr.: LT247300010080289725
Bankas: "Swedbank", AB
Banko kodas: 73000

Paslaugas galite apmokėti ir pasinaudodami mokėjimo internetu nuorodomis, kurių pagalba sąskaitos apmokėjimas užskaitomas automatiškai vos per kelias minutes.

Jei pavedimas už paslaugas buvo atliktas ne į aukščiau nurodytą atsiskaitomąją UAB "Interneto vizija" banko sąskaitą, jo užskaityti negalėsime. Esant galimybei, tokie mokėjimai yra surandami ir pridedami kaip permoka - tam el. paštu info@iv.lt atsiųskite pavedimo kopiją. Kaip panaudoti arba susigrąžinti permoką rasite šiame puslapyje.