Inode kiekis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
(Naujas puslapis: Inode - tai duomenų struktūra, sauganti informaciją apie tam tikrą failą ar katalogą serveryje. Nuo Inode resursų kiekio priklauso kiek failų bei katalogų jūs galėsite...)
(Jokio skirtumo)

10:28, 14 lapkričio 2012 versija

Inode - tai duomenų struktūra, sauganti informaciją apie tam tikrą failą ar katalogą serveryje. Nuo Inode resursų kiekio priklauso kiek failų bei katalogų jūs galėsite talpinti savo serveryje. Inode kiekis pagal nutylėjimą nustatomas 100000, tačiau kartą per parą peržiūrimas. Pastebėjus išnaudotą kiekį, jis pakoreguojamas taip, kad talpinimo planas turėtų bent 2% laisvų Inode resursų.


Pernelyg didelis failų ir katalogų kiekis dažnai byloja apie programinę klaidą interneto svetainėje, pavyzdžiui, kuomet yra kaupiami ir nepašalinami laikinieji failai, pasibaigusių sesijų duomenys. Apie tai, kuri svetainės išnaudoja daugiausiai inode, galima sužinoti taip:

1. prisijungus prie serverio valdymo pulto pasirinkite meniu "Failų tvarkyklė";


2. dar kartą pasirinkite "Failų tvarkyklė", esantį puslapio viršuje;


Inode limitas taikomas, nes didelės failų sankaupos ženkliai sulėtina failų sistemos darbą, taip apsunkindamos rezervinį duomenų kopijavimą bei kitus serverio aptarnavimo darbus.