Galimi apmokėjimo būdai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
 
S (1 keitimas)
(Jokio skirtumo)

11:30, 5 liepos 2012 versija

Bene patogiausias ir greičiausias būdas sąskaitas apmokėti internetu yra naudojant šias, automatizuotas, sistemas:

Swedbank.gif
Seb.gif
Dnb.gif
Danske.gif
Nordea.gif
Citadele.gif
Sb.gif
Paypal.gif


Šią galimybę rasite jums išrašytoje sąskaitoje apmokėjimui paspaudę mygtuką [Apmokėti internetu]. Pasirinkus norimą mokėjimo būdą, būsite nukreipti į apmokėjimo puslapį.

Taip pat siūlome galimybę atsiskaityti artimiausiame jums banko skyriuje, visi reikiami rekvizitai yra pateikiami pirmame sąskaitos puslapyje. Internetu atlikti mokėjimai užskaitomi iš karto, banko pavedimu atlikti mokėjimai užskaitomi per 3 darbo dienas ( nors paprastai greičiau nei per vieną darbo dieną ).

Jei jums išrašytą sąskaitą apmokėjote banke ar internetu (ir iš jūsų sąskaitos sumokėta suma buvo sėkmingai nuskaityta), atskirai pranešti apie mokėjimą nereikia. Patikrinti, ar buvo gautas/užskaitytas jūsų apmokėjimas, galite Klientų sistemos pagalba. Sąskaitų skyrelyje šalia kiekvienos sąskaitos yra nurodyta jos būsena.

Be to, apie gautą apmokėjimą tą pačią dieną, vėliausiai kitos dienos ryte (jei apmokėjimas gaunamas darbo dienos pabaigoje), visada siunčiamas informacinis laiškas kartu su paruošta PVM sąskaita faktūra į jūsų kontaktinę el. pašto dėžutę.

Jei pavedime nenurodėte sąskaitos, kurią apmokate, numerio, jūsų įmoka bus pridėta prie jūsų papildomų lėšų sumos/permokos (apie tai jus taip pat informuosime el. paštu), kurią galėsite savarankiškai užskaityti pasirinktai sąskaitai.