Domenų parkavimas serveryje

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Kartais reikia kelis domenus arba subdomenus apjungti į vieną, tarkim tada, kai viena svetainė yra pagrindinė, o kita - antrinė, pvz. www.mano-svetainE.lt yra pagrindinė, o www.mano-svetainĖ.lt yra tik papildomas adresas.

Bene patogiausia tai atlikti vieną domeną padarant pagrindiniu, o kitus - kaip nuorodas (pointer) arba sinonimus į jį. Tam:

1. Prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto DirectAdmin;

  • Prisijunkite prie klientų sistemos, adresu: https://klientams.iv.lt
  • Prisijungus pasirinkite skyrelį "Paslaugos";
  • Pasirinkite savo svetainės talpinimo planą;
  • Paspauskite mygtuką "Serverio valdymo pultas".

Jei paspaudus mygtuką "Serverio valdymo pultas" nebūsite automatiškai prijungti prie serverio, o serverio slaptažodžio nepamenate, sugeneruokite naują serverio slaptažodį prisijungimui.

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie savo paskyros klientų sistemoje, pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija http://klientams.iv.lt/remind.php ir naują slaptažodį atsisiųskite į savo kontaktinę el. pašto dėžutę.

2. Prisijungus pasirinkite "Parkuojami domenai":

01 parkavimas.png


3. Ties "Parkuojamas adresas" įrašykite antrąjį domeną ir tai atlikus lankytojai bus peradresuojami į pagrindinę svetainę.
PATOGU: Jei padėsite varnelę ties "Sinonimas" - lankytojas bus nebe peradresuojamas, tiesiog svetainės turinys bus imamas iš pagrindinio puslapio, o adreso juostoje bus rodomas domenas, sukurtas kaip sinonimas.

02 parkavimas.png