Svetainės failų tvarkymas be FTP programos

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jei neturite specialios programos, su kuria galėtumėte tvarkyti savo failus per FTP, arba jei Jums reikia parsisiųsti/įkelti į serverį kelis failus iš kito kompiuterio, galite pasinaudoti FTP talpinimo per naršyklę programa.

1. Prisijunkite prie FTP įrankio per naršyklę, adresu:

http://failai.serveriai.lt


FTP Host: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.) arba Jūsų svetainės pavadinimas (pvz.: mano-svetaine.lt);
Login: prisijungimo vardas, dažniausiai - toks pat kaip serverio valdymo pulto ;
Password: slaptažodis, atitinkamas prisijungimo vardui.

Failai.serveriai1.png

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie serverio, prisijunkite prie savo paskyros klientų sistemoje http://klientams.iv.lt/ ir pasinaudokite serverio slaptažodžio priminimo funkcija.


2. Spustelėkite mygtuką "Upload" ir į atsidariusį langą įtempkite reikiamus failus arba spustelėkite "Browse" ir įkelkite juos. Jei keliamas failas susijęs su svetaine - pasirinkite katalogą "Domains", tada Jūsų svetainės adresą ir katalogą "public_html".

Failai.serveriai2.png


PASTABA: FTP per naršyklę programa skirta tik nedideliems failų tvarkymo darbams atlikti. Maksimalus įkeliamo failo dydis - 256 MB. Jei pageidaujate parsisiųsti/įkelti į serverį didelį failų kiekį, rekomenduojame tam naudoti FTP programą (pvz.: FileZilla) arba Internet Explorer.

PATARIMAS: Kuomet reikia įkelti didesnį kiekį mažų failų, galima juos suarchyvuoti (.tar.gz arba .zip), įkelti archyvą į serverį ir išskleisti failus serveryje virtualaus serverio valdymo pulto DirectAdmin pagalba (meniu "Failų tvarkyklė").