Microsoft Outlook 2010 LT SMTP SSL

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Norint įjungti SSL šifravimą "Outlook 2010" pašto programoje, atlikite šiuos veiksmus:


1. Programoje pasirinkite meniu "Failas", "Informacija" ir "Abonento parametrai":

Outlook2013 ssl LT 01.PNG


2. Pažymėkite savo el. pašto dėžutę ir spustelėkite mygtuką "Keisti..":

Outlook2013 ssl 02.PNG


3. Pakeiskite siunčiamo ir gaunamo serverių pavadinimus:

  • "Gaunamo pašto serveris:" <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/
  • "Siunčiamo pašto serveris (SMTP):" <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/

2010en1.png


4. Atnaujinus pagrindinius duomenis spustelėkite mygtuką "Kiti parametrai..." ir atidarykite kortelę "Siunčiamo pšt. serveris". Varnele pažymėkite "Mano siunčiamo pšt. serveris (SMTP) reikalauja autentifikavimo":

Outlook 2007 LT 06.png


5. Tada atidarykite paskutinį skirtumą "Išsamiau":

SVARBU: Visų pirma pažymėkite "Šis serveris reikalauja užšifruoto ryšio (SSL)" varnele ir tik tada įveskite nurodytus prievadų numerius. Prieš paspaudžiant "Gerai", įsitikinkite, ar suvesti prievadai nebuvo automatiškai pakeisti (į anksčiau buvusius) ir liko tokie, kokius nurodėte.

  • "Gaunamo pšt. serveris (POP3):" - 995 (pasirinkus POP3), arba 993 (jei pasirinkote IMAP protokolą)
  • "Šis serveris reikalauja užšifruoto ryšio (SSL)" - žymime varnele
  • "Siunčiamo pšt. serveris (SMTP):" 465
  • "Naudoti šio tipo užšifruotą ryšį" - pasirinkite SSL.

2010en2.png


6. Išsaugokite pakeitimus. Jei atlikus šiuos veiksmus el. pašto dėžutė veikia nekorektiškai - patikrinkite, ar visi nustatymai buvo parinkti korektiškai. Jei ne - dažniausiai kylančių problemų sprendimus galite rasti paspaudę čia.