Laikinoji saugykla (clipboard)

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Laikinoji saugykla leidžia labai greitai ir lengvai manipuliuoti failais, vieno talpinimo plano viduje. Tai labai patogu, jei reikia perkelti didesnį duomenų kiekį tarp skirtingų katalogų, pvz. atnaujinus svetainę. Norint ja pasinaudoti:

1. Prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto DirectAdmin;

  • Prisijunkite prie klientų sistemos, adresu: https://klientams.iv.lt
  • Prisijungus pasirinkite skyrelį "Paslaugos";
  • Pasirinkite savo svetainės talpinimo planą;
  • Paspauskite mygtuką "Serverio valdymo pultas".

Jei paspaudus mygtuką "Serverio valdymo pultas" nebūsite automatiškai prijungti prie serverio, o serverio slaptažodžio nepamenate, sugeneruokite naują serverio slaptažodį prisijungimui.

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie savo paskyros klientų sistemoje, pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija http://klientams.iv.lt/remind.php ir naują slaptažodį atsisiųskite į savo kontaktinę el. pašto dėžutę.

2. Prisijungus pasirinkite "Failų tvarkyklė":

01 clipboard.png


3. SVARBU: prieš pradedant bet kokius veiksmus su failais, spustelėkite mygtuką "Išvalyti laikinąją saugyklą". Tai atlikus pažymėkite failus, kuriuos reikės perkelti ir spustelėkite mygtuką "Įkelti į laikinąją saugyklą";

Tvarkykle.png


4. Radę katalogą į kurį failai turi būti perkelti arba nukopijuoti, puslapio apačioje spustelėkite "Kopijuoti laikinosios saugyklos turinį čia" arba "Perkelti laikinosios saugyklos turinį čia"

Saugykla.png


SVARBU: Laikinojoje atmintyje failai saugomi visą laiką, tad tam, kad išvengti galimų problemų ateityje, po perkėlimo visuomet spustelėkite mygtuką "Išvalyti laikinąją saugyklą"