Laiškų peradresavimas

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Laiškų peradresavimas leidžia sukurti virtualų el. pašto adresą, kuriuo siunčiami laiškai būtų pristatomi į veikiantį el. pašto adresą. Pvz.: iš vardas@mano-svetaine.lt laiškai būtų peradresuojami į info@mano-svetaine.lt. Norint jį sukurti:

1. Prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto DirectAdmin;

  • Prisijunkite prie klientų sistemos, adresu: https://klientams.iv.lt
  • Prisijungus pasirinkite skyrelį "Paslaugos";
  • Pasirinkite savo svetainės talpinimo planą;
  • Paspauskite mygtuką "Serverio valdymo pultas".

Jei paspaudus mygtuką "Serverio valdymo pultas" nebūsite automatiškai prijungti prie serverio, o serverio slaptažodžio nepamenate, sugeneruokite naują serverio slaptažodį prisijungimui.

Jei nepamenate prisijungimo duomenų prie savo paskyros klientų sistemoje, pasinaudokite slaptažodžio priminimo funkcija http://klientams.iv.lt/remind.php ir naują slaptažodį atsisiųskite į savo kontaktinę el. pašto dėžutę.

2. Pasirinkite meniu punktą "Peradresavimas":

Peradresavimas 01.png


3. Paspauskite mygtuką "Sukurti naują peradresavimo taisyklę":

Perradresavimas0.png


4. Ties "Pavadinimas" nurodykite virtualaus el. pašto adreso pavadinimą (iš kurio bus peradresuojami laiškai), o ties "El. pašto adresas" nurodykite, kur reikėtų peradresuoti laiškus:

Perradresavimas01.png

SVARBU: Laukelyje "El. pašto adresas" galite įrašyti ir kelis skirtingus adresatus (kuriems bus peradresuojami laiškai), atskirdami juos tik kableliu pvz.: info@mano-svetaine,saskaitos@mano-svetaine.lt,admin@mano-svetaine.lt. Taip pat galimas atskyrimas ir kableliu, kartu su tarpo simboliu pvz.: info@mano-svetaine, saskaitos@mano-svetaine.lt, admin@mano-svetaine.lt.
Laukelyje "El. pašto adresas" atskiriant adresatus negalima naudoti tik tarpo pvz.: info@mano-svetaine saskaitos@mano-svetaine.lt admin@mano-svetaine.lt. Taip pat negalime naudoti "Enter" simbolio, kai naujas rašomas tektas perkeliamas į visiškai naują eilutę.


Prireikus pašalinti peradresavimą tiesiog pažymėkite jį varnele ir spustelėkite "Ištrinti pažymėtus":

Peradresavimas da 04.png