K-9 mail LT SMTP SSL

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Norint įjungti SSL šifravimą "K-9" pašto programoje, atlikite šiuos veiksmus:


1. Atidarykite programą "K-9": K9 icon.png


2. Paspauskite apačioje ant meniu K9 mn.png, pasirinkite "Nustatymai" ir "Paskyros nustatymai":

K9 ssl lt 1.png K9 ssl lt 2.png


3. Pasirinkite laiškų išsiuntimo nustatymus "Siunčiamas paštas" ir sekančiame žingsnyje, apačioje esantį paskutinį meniu "Siuntimo serveris":

K9 ssl lt 3.png K9 ssl lt 4.png


4. Atsidariusiame lange, pakoreguokite šiuos nustatymus:

  • SMTP serveris: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/
  • Saugumas: SSL/TLS
  • Prievadas: 465

K9 ssl lt 5.png

Tapatumo nustatymas: Normal Password


5. Rekomenduojame SSL šifravimą įjungti ir laiškų gavimui. Norėdami tai atlikti, grįžkite į ankstesnį meniu ir pasirinkite vietoje "Siunčiamas paštas" - "Gaunamas paštas" ir priešpaskutinį meniu "Laiškų gavimo serveris":

K9 ssl lt 3.4.png K9 ssl lt 6.png


6. Atsidariusiame lange, pakoreguokite šiuos nustatymus:

  • IMAP serveris: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/
  • Saugumas: SSL/TLS
  • Tapatumo nustatymas: Normal Password
  • Prievadas: 993

K9 ssl lt 7.png


7. Išsaugokite pakeitimus. Jei atlikus šiuos veiksmus el. pašto dėžutė veikia nekorektiškai - patikrinkite, ar visi nustatymai buvo parinkti korektiškai. Jei ne - dažniausiai kylančių problemų sprendimus galite rasti paspaudę čia.