Iphone SMTP SSL

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką

Norint įjungti SSL šifravimą "Iphone" pašto aplikacijoje, atlikite šiuos veiksmus:


1. Pasirinkite meniu "Settings":

01 iphone.png


2. Pasirinkite meniu "Accounts & Passwords":

Iphone mail.jpg


3. Pasirinkite reikalingą paskyrą:

Iphone mail2.jpg


4. Dar kartą pasirinkite savo paskyrą:

Iphone smtp 4.PNG


5. Ties "Incoming Mail server" pakoreguokite gaunamo pašto serverio pavadinimą:

Laukelyje "Host name" įrašykite: <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/

Iphone-change.PNG


6. Apačioje sputelėkite meniu "Advanced". Atsidariusiame meniu, apačioje įjunkite "Use SSL" ir "Server port" parinkite 993:

Iphone-change2.PNG


7. Grįžkite atgal ir ties skyriumi "Outgoing Mail server" spustelėkite ant SMTP serverio ir sekančiame žingsnyje dar kartą spustelėkite ant SMTP serverio pavadinimo:

Iphone smtp 5.PNG Iphone smtp 6.PNG


8. Ties "Host Name" nurodykite <jūsų_serveris>.serveriai.lt - serverio pavadinimas, kuriame yra įkurtas Jūsų talpinimo planas (pvz.: paprika.serveriai.lt, delfinas.serveriai.lt ar kt.). Jei nepamenate savo serverio pavadinimo, pasinaudokite šiuo įrankiu: http://pastas.serveriai.lt/nustatymai/

Įjunkite "Use SSL" ir "Server port" parinkite 465 arba 587:

Iphone smtp 7.PNG


9. Išsaugokite pakeitimus. Jei atlikus šiuos veiksmus el. pašto dėžutė veikia nekorektiškai - patikrinkite, ar visi nustatymai buvo parinkti korektiškai. Jei ne - dažniausiai kylančių problemų sprendimus galite rasti paspaudę čia.